פרוייקטים בישראל

בישראל עוסקת החברה באיתור, שיווק, וניהול של קרקעות חקלאיות/ מופשרות. כל הקרקעות המשווקות הן בבעלות החברה מתוך אמונה שמה שראוי לקנייה מצידנו ראוי למכירה עבורכם.

פרוייקטים פעילים

פרויקט המושבה
בנימינה

פרויקט המושבה הינו פרויקט סמוך לשכונת בית הכרם הותיקה בבנימינה, שבעברה הייתה קרקע חקלאית שהופשרה ואוכלסה. העובדה שהקרקע ממוקמת לצד השכונה, מהווה המשך טבעי לאיזור מגורים מיושב. הביקוש לקרקעות באיזור בנימינה הולך וגובר לצד ההיצע הפוחת באיזור המרכז ובגוש דן בפרט- מה שהביא רבים בעולם הנדל"ן למתג את בנימינה כ "מרכז החדש של ישראל".

פרוייקט האחוזה
רעננה

פרויקט האחוזה ברעננה ממוקם בסמוך לפארק רעננה המצוי בסוף רחוב אחוזה , החוצה את רעננה והמוכר ביותר ברחובותיה.
רעננה נחשבת לפנינת השרון ולעיר בה מחירי הנדל"ן הגבוהים ביותר בארץ ( למעט ת"א) מה שהופך את הקרקע למבוקשת מאוד.
הפרויקט מצוי בשלבים מתקדמים מאוד ולאחר הליך פרצלציה ( איחוד וחלוקה ) ונמצא בישורת האחרונה לפני הפקדת תוכניות מפורטות לועדה הארצית לתכנון ובנייה.

הקרקעות שלנו

בחירת הקרקעות של החברה נעשית תחת תקנים מחמירים ולצד בדיקות קפדניות במיוחד. אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו לבחור בין קרקע חקלאית בתחילת תהליך בעלות נמוכה לעומת קרקע מופשרת ברמת היתכנות מתקדמת מאוד. כל הקרקעות המשווקות עומדות בתקן 22 ומשווקות על פי הנחיות משרד הכלכלה הישראלי.

הצוות שלנו

ליווי של אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה בתחום השקעות נדל"ן. זאת לצד מעטפת משפטית מלאה הנתמכת בהערכות מאים מובילים וזאת על מנת להבטיח את שביעות רצון לקוחותינו.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעה מעולה

או חייגו 5836*

© כל הזכויות שמורות Am invest
האתר נבנה על ידי Woopa - בניית אתרים בוורדפרס