פרוייקט המושבה

בנימינה היא מושבה דרומית לזכרון יעקב, מזרחית לאור עקיבא וצפונית לפרדס חנה. בשנת 2003 אוחדו הרשויות המקומיות בנימינה וגבעת עדה לכדי מועצה מקומית אחת בנימינה- גבעת עדה. המושבה בנימינה, הקרויה על שם הברון בנימין אדמונד דה רוטשילד, מונה כ- 15,243 תושבים . לבנימינה דירוג של 8 מתוך 10 במדד החברתי כלכלי והצפי גידול ופיתוח במושבה הוא מהגבוהים במדינת ישראל.

ההצעה שלנו

רכישת קרקע חקלאית
רכישת יחידת קרקע בגודל של 250-500 מ"ר.

רישום מלא בטאבו
רישום מלא בטאבו המקומי.

ליווי בקבלת מימון
ליווי פיננסי מול בנק מקומי עד 80% מסך העסקה הכוללת.

תקן 22
עבודה על פי תקן 22 מטעם משרד הכלכלה.​

קרקע

הקרקע המשווקת בבנימינה הינה צמודת דופן לשכונת בית הכרם מה שמקל על הליך ההפשרה העתידי באזור. האיזור עצמו מישורי ומשופע בכרמים וגפנים. ייעוד הקרקע הוא עבור בתים צמודי קרקע המיועדים למגורים . הקרקע הינה בבעלות פרטית של החברה.

האזור

בנימינה הוגדרה מזמן בפי מומחי נדל"ן כיעד "ששווה לשים עליו עין" בשל חיבורי התשתיות לכבישים מרכזיים ולצד הקמת תחנת הרכבת אשר חיברה את תושבי בנימינה למטרופולין: 35 דק נסיעה מת"א ו- 15 דק ' נסיעה מחיפה.

מימון

סיוע בהליך בקשת הלוואה מבנק מקומי עד 80% מסך העסקה הכוללת וזאת לצד פיקוח של הבנק ובחינת יכולת ההחזר והפרעון של כל לקוח באופן אינדיבידואלי.

הבית שלך להשקעות בנדל״ן

אנו בקבוצת AM  השקעות נדל"ן מאמינים כי ההשקעה בנדל"ן היא צעד חשוב , ועל פי כך אנו מחויבים ללוות את משקיעינו תוך הקפדה על מקצועיות ותוך מתן שקיפות מלאה, לצד שיתוף פעולה מלא, צעד אחר צעד לאורך כל שלבי ההשקעה.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעה מעולה