פרוייקט האחוזה

רעננה שמונה כיום- כ- 85 אלף תושבים צפויה על פי תוכנית המתאר המקומית להגדיל בשנים הבאות את מספר התושבים לכ-120 אלף תושבים . רעננה נחשבת לאיזור השרון בישראל והוכרזה בשנת 1982. היא גובלת עם העיר כפר סבא ובדרום מערב עם הרצליה . גודל שטח השיפוט של רעננה הינו כ- 15,000 דונם. רעננה הוקמה ב- 1922 כמושבה חלקאית. העיר מובילה במרבית המדדים הנוגעים בחינוך רווחה וספורט וידועה ברמת הסוציו אקונומית הגבוהה של תושביה.

ההצעה שלנו

רכישת קרקע חקלאית
רכישת יחידת קרקע בגודל של 125 מ"ר.

רישום מלא בטאבו
רישום מלא בטאבו המקומי.

תקן 22
עבודה לפי תקן 22 מטעם משרד הכלכלה.

קרקע

הקרקע המשווקת הינה צמודה לפארק רעננה – "הריאה הירוקה" הגדולה שרון. עשרות גינות שעשועים ופינות ירק העוטרים את העיר רעננה. הפארק מזמן לתושבים אפשרות למנוחה והתרגעות , שבילי הליכה ורכיבה על אופניים ונופש פעיל במגרשי הספורט וביקור מהנה בגן החי. הקרקע מצויה בשלבים מתקדמים מאוד ולאחר איחוד וחלוקה מחדש (פרצלציה) ובעתיד צפויה להיות באיזור בנייה רוויה במגדלים בין 8-10 קומות. כרגע הקרקע נמצאת במרחק פסיעה מהפשרה וכעת ממתינים לאישור תוכניות מפורטות מן הועדה הארצית לתכנון ובנייה.

תקן 22

עבודה על פי תקנים מדוקדקים מטעם משרד הכלכלה לצד הערכות שמאים של מיטב המומחים בתחום במדינת ישראל וזאת למען יצירת שקיפות והוגנות עבור קבל משקעינו

הבית שלך להשקעות בנדל״ן

אנו בקבוצת AM  השקעות נדל"ן מאמינים כי ההשקעה בנדל"ן היא צעד חשוב , ועל פי כך אנו מחויבים ללוות את משקיעינו תוך הקפדה על מקצועיות ותוך מתן שקיפות מלאה, לצד שיתוף פעולה מלא, צעד אחר צעד לאורך כל שלבי ההשקעה.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעה מעולה