השקעות נדל"ן בפלורידה

מדינה בדרום ארצות הברית. מקור שמה של המדינה הוא בספרדית ופירושו הוא "פרחונית" .
המדינה התגלתה על ידי מגלים ספרדיים בתקופת האביב ומכאן שמה. פלורידה היא המדינה השלישית במספר תושביה בארצות הברית (אחרי קליפורניה וטקסס). 
פורט שארלוט/ נורט פורת ( (Port Charlotte/ North Port)

קהילות מאוגדות בשארלוט קאונטי, פלורידה. אוכלוסיית האיזור מונה כ- 54, 932 תושבים.

איזור זה נכנס למגזין "פורבס" האמריקאי ולאתר CNN  ברשימת 25 המקומות שהכי טוב לפרוש בהם.

השקעות נדל"ן בפלורידה - ההצעה שלנו

איתור קרקע ייעודית
זמינה לבנייה בפלורידה.

רישום מלא בטאבו
בטאבו האמריקאי.

ליווי בקבלת משכנתא
מבנק אמריקאי.

קבלן מקומי מורשה המלווה את
הרוכש החל משלב התכנון לבנייה.

קרקע

חברתנו פועלת לאיתור קרקעות מאושרות לבנייה בפלורידה אשר זוכות לביקוש גבוהה כיוון שקיים מחסור ביצע של בתים חדשים המיועדים לקהל מעמד הביניים האמריקאי. עם החלטתכם לרכוש את הקרקע תבחרו יחד עמנו את הקרקע הספציפית אותה הינכם מעוניינים לרכוש. אחד הגורמים המשפיעים על מחירי הנכס והביקוש הוא מיקום הנכס והשפעת הסביבה על מחירי הקרקע, שכן מחיר הקרקע תופס שיעור נכבד בשכלול שווי הנכס.

רישום מלא בטאבו האמריקאי

רישום "בטאבו" מקומי ( לשכת רישום המקרקעין האמריקאית) הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות בהליך רכישת הקרקע . חברתנו מספקת שירות ליווי ורישום מקיף אשר מבטיח את רישום הקרקע/ הבית בפלורידה על שמך על פי הסטנדרטים האמריקאיים.

ליווי בקבלת משכנתא

אנו מסייעים למשקיעים בהליך בקשת הלוואה (משכנתא), במילוי טפסים ובכל פעולה אחרת מול הבנקים האמריקאיים כך שאנו מקלים על המשקיעים ומקצרים את זמן ההליך הפיננסי עד השלמת העסקה במלואה.

קבלן מורשה

אנו עובדים מול קבלנים גדולים ומוכרים בפלורידה אשר מלווים את הלקוחות בתהליך מהשלב התכנוני הראשון של בחירת הנכס ועד עבודות הגמר . קבלן רשום נדרש לשנים של ותק ונסיון ולכן אנו מקפידים לבחור את הטוב והנכון ביותר עבור קבל משקיעינו .

הבית שלך להשקעות בנדל״ן

אנו בקבוצת AM  השקעות ונדל"ן מאמינים כי ההשקעה בנדל"ן היא צעד חשוב , ועל פי כך אנו מחויבים ללוות את משקיעינו תוך הקפדה על מקצועיות ותוך מתן שקיפות מלאה, לצד שיתוף פעולה מלא, צעד אחר צעד לאורך כל שלבי ההשקעה.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעה מעולה

© כל הזכויות שמורות Am invest
האתר נבנה על ידי Woopa - בניית אתרים בוורדפרס