מהן אפשרויות ההשקעה בארה"ב?

ארצות הברית של אמריקה, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, הפכה במהלך העשור האחרון "לארץ ההזדמנויות" בכל הנוגע להליכי השקעות נדל"ן בארה"ב עבור ישראלים רבים. הסיבה לכך טמונה בין היתר במשבר הכלכלי אשר פקד את ארצות הברית בשנת 2008 עקב התפוררותו של שוק המשכנתאות האמריקאי, אשר הוביל לצניחת מחירים בכל סוגי הנכסים ברחבי ארצות הברית. לאורך העשור האחרון, ישראלים רבים פעלו לרכישת נכסים שונים ברחבי ארצות הברית ורבים מהם ביצעו את "עסקת חייהם" ממנה הם משיגים תשואות גבוהות מדי שנה עד היום. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן האמריקאי אומנם חוזר למסלול צמיחה, אך קצב צמיחתו הינו איטי והדבר מאפשר לישראלים נוספים לגעת בחלום האמריקאי ולרכוש נכס להשקעה ברחבי ארצות הברית.

השקעות נדל"ן בארצות הברית- מה הופך אותן לכדאיות עבור המשקיע הישראלי?

השקעות נדל"ן מעבר לים מהווים בשנים האחרונות הזדמנות השקעה אופטימאלית עבור ישראלים רבים וזאת לנוכח עלותם של הנכסים להשקעה בישראל, כאשר אחד מהיעדים המועדפים ביותר על משקיעי הנדל"ן הישראליים במדינות מחוץ לישראל היא ארצות הברית של אמריקה. השקעות נדל"ן בארה"ב, מאפשרות למשקיע הישראלי לרכוש נכסים בעלויות הנמוכות בעשרות אחוזים מעלות רכישת נכסים זהים בישראל. כמו כן, מגוון סוגי הכנסים העומדים לרשות משקיעי הנדל"ן הישראליים בארה"ב, הינו גדול ומגוון והוא כולל מגוון רחב של נכסים לצרכי השקעות נדל"ן בפלורידה או בכל מדינה אחרת בשטחה של ארצות הברית.

תשואה גבוהה עבור נכסים מניבים בארצות הברית

משבר ה-סאב פריים בשוק המשכנתאות האמריקאי בשנת 2008, "טילטל" את כלכלת ארצות הברית והוביל לצניחה משמעותית בעלויות הנכסים השונים אשר הוצעו למכירה במספרים גדולים יותר מכל תקופה אחרת בהיסטוריה האמריקאית לדורותיה. הירידה החדה במחירי הנכסים הובילה להתעניינות הולכת וגוברת מצד משקיעי נדל"ן ישראליים רבים אשר זיהו בשוק הנדל"ן האמריקאי את "הדבר הגדול הבא". גם היום, עשר שנים לאחר פרוץ המשבר ולאחר ההתאוששות ההדרגתית במחירי הנדל"ן ברחבי ארצות הברית, השקעות נדל"ן בארה"ב יכולות להניב עבורכם תשואה ממוצעת של 8 עד 10 אחוזים מדי שנה.

השקעות נדל"ן בארצות הברית – מה באמת חשוב לדעת?

בדומה לכל אפיק השקעה אחר, בענף הנדל"ן או בכל תחום השקעות אחר, גם השקעות נדל"ן בארה"ב חייבות להיעשות בצורה מושכלת ובאמצעות ליווי אישי מצידם של גורמים מקצועיים המתמחים בהשקעות נדל"ן ברחבי ארצות הברית. שכירת שירותיה של חברת נדל"ן העוסקת ומתמחה בליווי השקעות נדל"ן בפלורידה או בכל מדינה אחרת בארצות הברית, הינה פעולה מומלצת לכל אחד ואחת מביניכם המתעניין בשוק הנדל"ן האמריקאי לצרכי השקעה. היוועצות מוקדמת עם הגורמים המקצועיים תאפשר לכם לבחון באופן מושכל ויסודי את תרחישי ההשקעה השונים ותאפשר לכם לבסס את השקעותיכם על סמך בדיקות מקדימות ומקיפות בנוגע לטיב השקעתכם בשוק הנדל"ן האמריקאי.

פוסטים נוספים

תפריט