כיצד ניתן לבדוק רישום בעלות על נכס בארה"ב?

אחוזי תשואה גבוהים, מטבע דולר "חלש" לעומת השקל הישראלי, אי הטלת מיסוי בגין רכישת נכסים לצרכי השקעה ומגוון הולך וגדל של נכסים להשקעה הן בשוק הנדל"ן המסחרי והן בשוק הנדל"ן למגורים, כל אלו ועוד הופכים את שוק הנדל"ן האמריקאי לאפיק ההשקעה הנכון עבור כל אילו מבינכם המחפשים אחר נכסים בחו"ל במסגרת  השקעות נדל"ן בארה"ב. ההתעניינות ההולכת וגוברת מצד הציבור המשקיעים מישראל בכל אותם נכסים בארה"ב לצרכי השקעה החלה במהלך שנת 2008 עם פרוץ משבר ה-סאב פריים בשוק המשכנתאות האמריקאי, משבר שהוביל את כלכלת המעצמה הגדולה ביותר בעולם למשבר המשמעותי ביותר ב-100 השנים האחרונות. מאז 2008 ועד היום, אלפי ישראלים רכשו ורוכשים נכסים ברחבי ארצות הברית לצרכי השקעה ורבים מהם מגיעים לאחוזי תשואה עליהם יכולים לחלום משקיע הנדל"ן בישראל.

השקעות נדל"ן בארה"ב – למה זה כדאי?

המשבר הכלכלי של 2018 בארצות הברית הוביל לירידה משמעותית בעלות נכסים בארה"ב, כאשר בתקופת "השפל" של המשבר הכלכלי בין השנים 2010 ל-2012 ניתן היה לרכוש בית פרטי בפלורידה לצורך העניין בעלות של 110 עד 120 אלף דולר. מאז 2012 אומנם חלה עלייה במחירי הנדל"ן בארצות הברית אך גם עלייה זו איננה משווה (נכון להיום) את מחירי הנדל"ן בארצות הברית לפני פרוץ המשבר. במקביל לירידת מחירי הנדל"ן בארצות הברית, כאן בישראל חלה מגמה הפוכה באותם שנים ומאז 2007 מחירי הנדל"ן בישראל לא מפסיקים לעלות וזאת אחת מהסיבות העיקריות אשר הובילו יותר ויותר משקיעים ישראלים לחפש אלטרנטיבות השקעה כדאיות יותר מעבר לים, מה שהפך את שוק השקעות נדל"ן בארה"ב למעין תרנגולת המטילה ביצי זהב.

בדיקת רישום בעלות נכס בארה"ב

לצד סיפורי הצלחה אודות משקיעי נדל"ן ישראלים אשר רכשו נכסים בארה"ב שהובילו אותם להשגת אחוזי תשואה גבוהים לאורך השנים, ישנם לא מעט "סיפורי עוקץ" מהם מומלץ ללמוד ולהיזהר ככל הניתן, ולכן, בדיקת רישום בעלות נכס במסגרת השקעות נדל"ן בארה"ב מהווה בדיקה שגרתית אותה מומלץ לבצע כחלק מקדים לכל עסקת נדל"ן אותה אתם מתכננים בארצות הברית. בדיקה זו מתאפשרת כיום גם באמצעות רשת האינטרנט והיא יכולה לספק לכם "תמונה" בהירה וכוללת יותר אודות מצב הנכס. הבדיקה בארה"ב שונה מבדיקת רישום טאבו בישראל וזאת מכיוון שהיא מתקיימת באופן מקומי בכל אחת מ-50 המדינות השונות ברחבי ארצות הברית, כאשר לכל מדינה ומדינה מנגנון רישום נכסים נפרד.

מה חשוב לבדוק בעת בדיקת רישום בעלות נכס בארה"ב?

בדומה לישראל, גם בארה"ב, בדיקת רישום בעלות נכס מיועדת לצרכי בדיקת מצבו של הנכס בכל הנוגע להטלת עיקולים על הנכס. עיקולים אלו עלולים להיות מוטלים על האדם המחזיק כרגע בנכס וממנו אתם עתידים לרכוש את הנכס. רכישת נכס מעוקל בארה"ב עלולה לסבך אתכם עם רשויות החוק ואף לגרום לכם להפסדים כספיים גבוהים במיוחד. מכיוון שלאורך שנות המשבר נפתחו מאות אלפי תיקי עיקול כנגד בעלי נכסים ברחבי ארצות הברית, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב לשכור את שירותיה של חברת נדל"ן ישראלית המתמחה בנושא ובאמצעותה לבדוק את הנושא וזאת בנוסף לשירותים נוספים המוצעים על ידה.

פוסטים נוספים

תפריט